Activerende werkvormen voor inspirerende bijeenkomsten. In dit docentenboek worden de lesprogramma’s beschreven waarin alle thema’s uit deel 1 van het studentenboek behandeld worden.
Bij ieder thema worden 4 tot 6 activerende werkvormen beschreven. Bij het docentenboek hoort een DVD met PowerPointpresentaties en materialen.
Met behulp van het docentenboek Haal het beste uit jezelf! kunnen docenten hun studenten optimaal en doelgericht begeleiden. Deel 1 van dit tweeluik sluit aan op het eerste deel van het studentenboek over communiceren, samenwerken en professionaliseren. Bij ieder thema uit het studentenboek is een voorbeeldopzet van een lesprogramma gegeven, gebaseerd op de vier fasen van activerend opleiden.
Met een rijk scala aan werkvormen, met tips voor illustratieve filmpjes, ondersteunende sites en een DVD met daarop de materialen en de bij de lessen behorende Powerpointpresentaties.
Klik voor meer informatie en om te bestellen.